Kategorie

Porady:

Jakie schorzenia można leczyć przy zastosowaniu leków homeopatycznych?

Homeopatia daje możliwości skutecznego leczenia większości powszechnych schorzeń takich jak: grypa, ostre i/lub nawracające infekcje górnych dróg oddechowych...

Apteka
Centrum Homeopatii

ul. Miła 33
01-050 Warszawa

pon. - pt. 8:00-20:00
sobota 9:00-15:00

Biuro obsługi klienta
apteki internetowej:

pon. - pt. 8:00-18:00

tel: 22 838 09 06

Pytania i odpowiedzi

Jakie są koszty wysyłki ?

 

Przesyłka kurierska Patron Serwis - 13 zł

Przesyłka kurierska Patron Serwis za pobraniem - 16 zł

Zamówienia powyżej 300 zł wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Patron Service - GRATIS

 

Jakie karty płatnicze Państwo honorują?

 

Apteka Centrum Homeopatii korzysta z systemu bezpiecznych płatności firmy Płatności Pl, który obsługuje następujące karty płatnicze : MASTERCARD/EUROCARD, , JCB, VISA, DINNERS CLUB , POLCARD, POLCARD BIS.

 

Czy można dokonać płatności przelewem?

 

Tak, pacjent może dokonać płatności przelewem pod wskazany numer rachunku bankowego. Na wskazany w e-mailu numer rachunku w Banku PEKAO S.A można przelać pieniądze z dowolnego konta bankowego lub za pośrednictwem poczty , przesyłka zostanie wysłana po wpłynięciu środków na rachunek bankowy. W przypadku płatności na wskazany numer rachunku prosimy zaznaczyć w uwagach podczas składania zamówienia , że zapłacili Państwo na nasze konto firmowe. Prosimy o wpłaty tylko i wyłącznie na wskazany w e-mailu numer rachunku, pozwoli to na szybką identyfikację Państwa płatności i sprawną realizację zamówienia. W polu odbiorca prosimy o wpisanie Centrum Homeopatii. W polu tytułem prosimy o wpisanie numeru Państwa zamówienia. Pacjent może również przelać określoną kwotę wykorzystując serwis bezpiecznych płatności internetowych PŁATNOŚCI.PL, z karty kredytowej lub bezpośrednio z własnego konta bankowego za pośrednictwem internetu. W tym celu należy wybrać opcję Płatność za pośrednictwem Płatności.pl a zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę Płatności.pl aby dokonać płatności.

 

Czy można zamówić produkty i zapłacić za nie przy odbiorze?

 

Tak pacjent może zamówione produkty odebrać osobiście w aptece i zapłacić za nie przy odbiorze kartą płatniczą lub gotówką. Możliwa jest również zapłata pracownikowi firmy kurierskiej przy odbiorze przesyłki, jednakże ten rodzaj dostawy jest droższy ze względu na koszty firmy kurierskiej.

 

Czy mogę sprawdzić historię swoich zamówień?

 

Tak. W celu sprawdzenia historii swoich zamówień, należy sie zalogować do serwisu Centrum Homeopatii a następnie wybrać opcję „historia zamówień".

 

Czy można zamówić produkty, które nie są aktualnie dostępne na stronie www.centrumhomeopatii.pl?

 

Tak, produkty niedostępne w ofercie można zamówić poprzez:

- użycie formularza „Kontakt" i wpisanie tam swoich danych oraz nazwy i ilośći produktów, które chcą Państwo zamówić
-wpisanie nazwy produktu oraz wymaganej ilości w polu „Uwagi" podczas składania zamówienia, zamówione produkty zostaną spakowane i wysłane wraz z pozostałymi również w korzystnej cenie.
-dzwoniąc pod numer tel. (022)838 09 06
-faxem na numer (022)636 82 48
-drogą mailową na adres: apteka@centrumhomeopatii.pl
UWAGI Leki na receptę oraz leki wymagające szczególnego przechowywania nie mogą być wysyłane!
 

 
 

Porady:

Jakie schorzenia można leczyć przy zastosowaniu leków homeopatycznych?

Homeopatia daje możliwości skutecznego leczenia większości powszechnych schorzeń takich jak: grypa, ostre i/lub nawracające infekcje górnych dróg oddechowych...

Nasza apteka homeopatyczna w Warszawie wytwarza preparaty homeopatyczne, które stosowane są w stanach bólowych, zapaleniu gardła, nudnościach, biegunkach oraz wielu innych dolegliwościach. Mogą Państwo zawsze do nas zadzwonić oraz dopytać, który lek będzie najbardziej odpowiedni dla Państwa. W naszym asortymencie znajdą Państwo także maści rozgrzewające, przeciwbólowe oraz na problemy skórne. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia oferty na maść z kasztanowca, Miód Manuka oraz krople homeopatyczne. Osoby dbające o swoje zdrowie oraz figurę powinny odwiedzić dział ze zdrową żywnością, która posiada soki naturalne, bio owoce, zioła oraz ksylitol. Zachęcamy do śledzenia naszych nowości, które się często pojawiają.